МЕГАМАРКЕТ в с. Капітанівка

МЕГАМАРКЕТ в с. Капітанівка

07.10.2020

Новий магазин спроектований «з нуля». Грандіозна робота з планування, конструювання, дизайну та утвердження  позаду! Welcome в гастрономічне подорож по відділам зі свіжими продуктами, рибою, м'ясну лавку, а також пекарню і кондитерську (до літа далеко, ще можна).

Для цього МегаМаркету ми підібрали найкращі меблі італійської фабрики Arneg пропонуючи рішення, які, з одного боку, поєднують в собі мінімалістичний і елегантний дизайн трендового сірого кольору, а з іншого - підкреслюють якість і свіжість представлених в ній продуктів:

  •  закриті бонети TORONTO спеціалізуються на продажу заморожених продуктів, вони створені таким чином, щоб забезпечити повну асортиментну наочність для покупців;
  • для свіжого м'яса, сиру та кулінарії, була поставлена ​​лінійка вітрин LONDON 3, як у версії з обслуговуванням, так і у версії «self service».
  •  «солодкий» відділ гіпермаркету - представлений кондитерської вітриною Carina -детіще компанії ES System. Супер панорамні стінки цієї вітрини і продумманое освітлення дозволяють розглянути смакоту з усіх боків, ускладнюють вибір біля каси і змінюють нашу «S» -сочку на «XL» - Лечков (bardzo dziękuję drogi ES System)

Для нас було великим задоволенням співпрацювати з МегаМаркет і брати участь в створенні нової масштабної торговельної точки.

Ми вже зробили покупки в новому гіпермаркеті ... а ви?